1/7
Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Ми дуже раді, що Ви зайшли на наш сайт!

  Тут Ви знайдете потрібну та цікаву для Вас інформацію, зможете подивитись, чим займаються діти в дитячому садку,  дізнатись новини, задати питання педагогам та адміністрації.

  Ми надіємось, що Ви будете постійними та активними відвідувачами нашого сайту!

В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина відбулося засідання батьківського клубу Родовід на тему: «Партнерська взаємодія» під час якого керівник клубу Осух А. О., вихователь, провела консультацію з батьками «Взаємодія ДНЗ з родинами», міні-лекцію «Три шляхи у вихованні та практичну частину:· гра з м’ячем «Якою ви хочете бачити свою дитину?», колаж «Щаслива дитина», вправа «Пиріг», кошик побажань «Взаємодія між педагогами, батьками та дітьми».

Ходи до нас, Зимонько, не сумуй,
Володіння Весноньці подаруй!
Ми для тебе таночок заведемо,
Шанобливо тебе, Зимонько, проведемо!

В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетіішина відбулася музична розвага з дітьми до свята Стрітення.

В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина відбулося засідання Школи "Педагогічні посиденьки" для помічників вихователів, під час якого було проведено тренінг "Помічник вихователя - учасник освітнього процесу ЗДО", на якому ми ще раз підтвердили те, що співпраця між помічником вихователя та вихователем має бути тісною і взаємопов’язаною, що помічник вихователя – це повноправний учасник освітнього процесу, який активно взаємодіє з вихователем та дітьми, розподіляючи зацікавленість і відповідність у досягненні загальних цілей дошкільної освіти.

Конфлікт - це ситуація, розв'язувати яку доволі складно. Педагогічний конфлікт, як і будь-який інший, має свою специфіку. Основна специфіка колективу днз полягає у тому, що основний контингент - жінки. Тому сьогодні в ЗДО #7 "Оленка" відбулося чергове засідання Школи особистісного зростання у формі тренінгового заняття, на тему "Конфлікти поколінь, або як порозумітися з колегою". Ми з педагогами розглянули питання, як поводитися з колегами з якими складно, обговорили причини виникнення та шляхи запобігання конфліктних ситуацій, визначали не лише негативні, але й позитивні сторони конфлікту, звернули увагу на чинники, які призводять до конфлікту та пригадали методи, які допомагають відновити внутрішні сили у разі виникнення конфлікту. Я дякую усім педагогам за участь у тренінговому занятті.

Головне - здоровим бути - це потрібно всім збагнути! Рух - це життя, він зміцнює здоров'я. Спорт - це просто клас! Дружіть із ним завжди.В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина цікаво, весело, емоційно відбулася спортивна розвага з дітьми молодшого та середнього дошкільного віку "Витівки Снігової баби".

В народі говорять "Зима прийшла і празничків привела ". В ЗДО 7 "Оленка" м. Нетішина цікаво та весело пройшли музичні розваги з дітьми, спільно з вихованцями музичної школи. Колядували, щедрували, веселилися, щоб Новий рік приніс багато щастя, здоров'я, радості, благополуччя, достатку та миру.

ЗДО №7 група 10 відвідали музей до теми " Ремесла рідного краю "

Весело, яскраво, емоційно, креативно, цікаво пройшли Новорічні ранки в ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина. Вітаємо усіх з прийдешніми святами. Бажаємо миру, злагоди, добра, здоров'я, щастя, любові, радості, успіхів у Новому році!

В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина відбувся конкурс новорічних композицій "Зимова феєрія".

Дякуємо всім учасникам за участь!

Святий, святий Миколай, ти до нас прийди, прийди! Святий, святий Миколай, подарунки принеси! В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина завітав святий Миколай, привітав дітей усіх вікових груп зі святом та подарував подарунки

В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина відбулося засідання школи молодих батьків на тему "Навчаємося граючись", де батьки ознайомилися з різними видами ігор, значенням гри для всебічного розвитку та дізналися про користь і небезпеку дитячої іграшки, а також пограли на музичних інструментах та в пальчикові ігри.

6 грудня 2019 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №7 "Оленка" пройшов флеш-моб серед дітей старшого дошкільного віку, "Ми - проти насильства!"

4 грудня 2019 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №7 "Оленка", відбулося чергове засідання Школи особистісного зростання у формі психологічного семінару на тему "Нестандартна поведінка дитини: практика та дії дорослих". Розкрили питання "Погана поведінка, або про що діти намагаються сказати дорослим". Обговорили причини виникнення та шляхи подолання негативних проявів в поводінці дітей. На психолргічному практикуму з педагогами на собі спробували арт-терапевтичні методи, які допомагають корегувати негативні прояви в поведінці. Дякую педагогам за їх креативність та активну участь у семінарі.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) #7 "Оленка" 03.12.2019 року відбулася акція в підтримку людей з ООП "Дивіться на нас, як на рівних" (кольорові шкарпетки), для дітей середнього, старшого дошкільного віку організовано перегляд короткометражного мультфільму "Подарунок" (про хлопчика з фізичною вадою). Також провндено Коло спілкування "Ми живемо поряд з вами". Дякую батькам, дітям та педагогам за співпрацю.

В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина з групами старшого дошкільного віку відбулися спортивні змагання "Перші кроки". Команди "Богатирі", "Козаки" та "Олімпійці" змагалися у різних конкурсах та естафетах за що отримали кубки за призові місця.

Згідно плану заходів до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) #7 "Оленка" оформлено виставку плакатів та малюнків на тему "Сім'я - простір без насильства!". Дякуємо всім хто долучився: батькам, педагогам та дітям.

В дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) #7 "Оленка" стартувала Міжнародна акція "16 днів проти насильства". 27.11.2019 року відбулася зустріч з головним спеціалістом Управління соціального захисту виконавчого комітету Нетішинської міської ради, Іриною Поліщук та фахівцем із соціальної роботи Нетішинського територіального центру соціального обслуговування, Ольгою Романюк. Які висвітлили тему "Насилля". Детально ознайомили з ознаками виявлення випадків домашнього насилля, видами домашнього насилля, виявлення та алгоритмом дій у ситуації домашнього насильства чи його загрози. Ми дякуємо представникам за цікаву та корисну інформацію, а саме головне за співпрацю.

"Осінь наша щедра, осінь наша мила..." Емоційно, яскраво, професійно пройшли осінні свята

в ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина

В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина 11.11.2019 року в рамках Тижня безпеки відбулося спеціальне об’єктове тренування евакуації працівників та дітей із будівлі в разі пожежі, спільно з працівниками пожежної частини.

В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина 7 листопада 2019 року відбулися загальні батьківські збори "Предметно-практична діяльність дітей в закладі дошкільної освіти". Пилипюк Наталія Іванівна, завідувач, ознайомила присутніх з перспективами розвитку дошкільного навчального закладу на 2019-2020 н. р., Гаврилюк Ірина Василівна, вихователь, з реалізацією вимог програми "Впевнений старт" для дітей груп середнього дошкільного віку, діяльнісним та новаторським підходом, врахуванням специфічних видів дитячої діяльності. Кордан Тетяна Леонідівна, вихователь-методист, висвітлила питання про працю, як ефективний засіб формування предметно-практичної компетенції дошкільників та запропонувала переглянути відеоролик про те, як практично діти виконують трудові дії під час уроків практичного життя. Бабенко Людмила Василівна, вихователь, надала інформацію про художню працю, як спосіб розвитку творчих здібностей та провела практичне завдання "Зробімо це разом" - виготовлення подарункового банта (техніка орігамі). Дякуємо усім учасникам зборів за співпрацю!

В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина під час кольорового тижня в День жовтий, теплий, сонячний, солодкий відбулася спортивна розвага з дітьми молодшого дошкільного віку "До сонечка у гості", а в День помаранчевий, радісний та дружній - спортивна розвага з дітьми середнього та старшого дошкільного віку "Гра скликає друзів".

В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина організована виставка робіт "Дивовижна фантазія осені".

Дякуємо всім учасникам за співпрацю.

    23 жовтня в Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) #7 "Оленка" відбулося засідання Школи особистісного зростання для педагогів. З метою профілактики емоційного вигорання з педагогами закладу було проведено семінар-практикум на тему "Стоп емоційному вигоранню, або як зберегти себе в улюбленій професії". Ми з колегами визначали причини й ознаки синдрому вигорання, обговорювали та практикували методи і шляхи подолання. Пробували розібратися у своїх життєвих поглядах за допомогою вправи "Моє дерево життя", вчилися розуміти і визначати цінності життя та необхідність самопізнання, вміння виховувати в собі професійну впевненість. Познайосилися з симптомами професійного вигораня, з сферами, які страждають через професійне вигорання. За допомогою практичної вппави-колажа "Супер-сумка" визначали основні чинники які заважають зберегти педагога у їхній професії, та фактори, що сприяють створенню позитивної мотивації на роботу. Також пракиикували конструктивні методи боротьби з професійним вигоранням.

    В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина відбулося спортивно-музичне свято "Посвята в козачата" з дітьми середнього та старшого дошкільного віку. Під час свята діти пригадали багато цікавого про козаків, їх звичаї та пограли в ігри "Вершники" (на конях), "Перейди через болото", "Передай віночок", "Передай булаву", "Зваримо куліш", затанцювали танок "Ой на горі льон, а в долині мак", зустрілися з керівником Нетішинського міського осередку міжнародної федерації Бойового гопака Колінько Миколою Юрійовичом та переглянули виступ його вихованців, заспівали Гімн України

"Здоров'я людини - найбільше багатство. Його неможливо ніколи купити. Його не буває в житті забагато, без нього не можна у щасті прожити". В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина пройшов День здоров'я, у вигляді зустрічі з Лунтиком під гаслом "В здоровому тілі здоровий дух!"

Закінчується Олімпійський тиждень і сьогодні в ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина відбулося урочисте закриття.

Дякуємо усім за плідну співпрацю!

Продовжується Олімпійський тиждень і в ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина було проведено розвагу, брейн-ринг "Олімпійський дух пронесемо по життю" з дітьми та батьками старших груп та зустріч з вихованцями комплексної юнацької дитячої школи, керівник Кузьмінчук Сергій Анатолійович і вихованицями спортивного клубу з художньої гімнастики "Золота осінь", керівник Орловська Дарія Олександрівна.

В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина продовжується Олімпійський тиждень: Олімпійський забіг та ранкова гімнастика разом з батьками, автомобільні, самокатні та вело гонки, квест, перегляд мультфільму про історію виникнення Олімпійських ігор.

В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина відбулося урочисте відкриття Олімпійського тижня: підняття Олімпійського прапора та внесення прапора України; церемонія запалення Олімпійського вогню; парад майбутніх олімпійців, представлення команд, флешмоб "Ранкова зарядка". Також були організовані міні-турніри з дітьми середнього та старшого дошкільного віку.

В ЗДО 7 "Оленка" м. Нетішина до Дня Прапора та з нагоди відзначення Дня Незалежності відбулася спортивно-музична розвага з метою виховання у дітей патріотичних почуттів до своєї країни, поваги до символів України та національного одягу.

Сьогодні дошкільний навчальний заклад  "Оленка", радо зустрічав батьків дітей груп раннього віку. Ми познайомилися, гралися і вже навіть подружилися. Метою зустрічі було познайомити батьків із життям садочка, психологічними аспектами адаптації дітей до умов дошкільного закладу. Батьки мали змогу відчути себе маленькими дітками. Розглянули причини важкої адаптації та шляхи профілактики важкого ступеня адаптації. Зустріч пройшла у дружній атмосфері.

Вихователі груп  раннього віку №1 та №2 провели заняття "До півника в гості" з дітьми та батьками у фізкультурній  залі для кращої співпраці та адаптації дітей до дитячого садка.

В ЗДО 7 "Оленка" м. Нетішина відбулася розвага "Живи та міцній наша юна, Державо!" до Дня Конституції. Діти та педагоги проспівали Гімн України, розповіли вірші про символи України, пограли в народні ігри та ігри-естафети, потанцювали з рушниками та прапорцями. Нехай у нашій країні спокій та мир буде - сьогодні, завтра і завжди.

Прийшов прощатися нам час з дітьми, що тут зростали. На них чекає в школі клас - дорослі зовсім стали... В ЗДО № 7 "Оленка" м. Нетішина пройшли випускні бали.

Найдорожче на світі - це діти. В ЗДО №7 "Оленка" до Дня захисту дітей було організовано флеш-моб, Святкова ходьба навколо садочка, рухливі ігри та конкурс малюнка на асфальті.

В ЗДО 7 "Оленка" м. Нетішина 29.05.2019 р. відбулося останнє засідання педагогічної ради. Педагогічний колектив звітував про свою освітню роботу за рік за допомогою плану-схеми. Дякуємо усім за хорошу роботу та плідну співпрацю протягом навчального року.

22 травня в ЗДО 7 "Оленка" м. Нетішина відбувся звіт керівника перед трудовим колективом та батьками за роботу закладу в 2018-2019 н. р., під час якого усі присутні мали можливість почути про досягнення колективу за навчальний рік та переглянути відеоролик про діяльність педагогів за психолого-педагогічним проектуванням Тамари Піроженко, а також педагоги отримали грамоти та подяки за конкурс "Найкращий квітник".

Як добре поринути у прекрасний світ квітів, помріяти серед їх краси. В ЗДО 7 "Оленка" м. Нетішина, вихователі спільно з батьками прийняли участь у конкурсі "Найкращий квітник" та оформили клумби своїми руками. Дивлячись на таку красу можна довго насолоджуватися та милуватися нею, відпочивати як серцем, так і душею. Дякуємо усім учасникам за проявлену творчість та креативність. Грамоти та подяки будуть вручені на звіті керівника.

В ЗДО 7 "Оленка" м. Нетішина відбулася спортивна розвага "Здорова родина - здорова країна"

з дітьми та батьками груп старшого дошкільного віку. Учасники були поділені на дві команди "Олімпійці" і "Богатирі" та змагалися між собою. Метою розваги був активний відпочинок дошкільнят разом з батьками. Дякуємо усім учасникам розваги

 

     

 

Червоний мак - це символ Дня перемоги, пам'яті та примирення жертвам Другої світової війни. В ЗДО 7 "Оленка" м. Нетішина вихователь Бабенко Л. В. провела майстер-клас для педагогів по виготовленню червоної квітки маку до відзначення Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні під гаслом "Пам'ятаємо. Перемагаємо."

"З родини йде життя людини". Сім'я - це святиня людського руху, благородних людських почуттів: кохання, піклування, любові та вірності. 15. 05. 2019 р. в ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина з дітьми та батьками груп середнього дошкільного віку цікаво та креативно пройшла музична розвага "Моя сім'я - моя родина". Діти співали пісні , розповідали вірші про родину та грали в ігри, спільно з батьками. Молодці мами, які гарно співали та танцювали, а також тати, які вміло справлялися з домашніми обов'язками мами. Такі розваги об'єднують та згуртовують батьків, дітей та педагогів, адже дитячий садок і сім'я кожного вихованця - це одна велика родина.

"Христос воскрес! Радійте нині діти! Сповнилося найбільше із чудес. Пропала тьма і сонце правди світить. Христос воскрес! Воістину воскрес!" В ЗДО №7 "Оленка" м. Нетішина відбулася Великодня розвага, під час якої діти розповідали вірші про Великдень, співали про писанки, грали в ігри "Писанка", "Склади писанку", "Хто швидше перенесе писанку у кошик", "Перекоти писанку", а також прикрашали яйце.

"Про безпеку треба знати, про безпеку треба дбати"! В ЗДО 7 " Оленка" м. Нетішина вихованці середніх груп 7 та 12 та старшої групи 9 подорожували на великих автобусах та під час подорожі пригадали про правила поведінки в природі, а саме в лісі, сигнали світлофора та дії при пожежі. Діти гасили та засипали вогонь, рятували звірят, викладали світлофор та номери телефону пожежної служби. Дошкільнята добре знають правила безпеки і надіємось, що завжди будуть обережними.

В ЗДО 7 "Оленка" м. Нетішина, під час проведення Тижня безпеки, 24.04.19р. відбулося протипожежне тренування. Було отримано повідомлення щодо умовної пожежі в закладі та проведено евакуацію персоналу та вихованців. Перед тренуванням провели інструктажі з техніки безпеки та правил поведінки при пожежі. До тренувань були залучені працівники пожежної частини.

 

Загадковий світ зірок і планет з давніх часів привертав до себе увагу людей і саме тому в ЗДО 7 "Оленка" м. Нетішина відбулося свято до Дня космонавтики. Завдяки музичним керівникам закладу та педагогам середніх і старших дошкільних груп діти відчули себе космонавтами та здійснили подорож у відкритий космос і зустрілися з вигаданими героями Лунтиком та Марсіанином. Побували на всіх планетах за допомогою перегляду відео-слайдів про космос на мультимедійній дошці та виконали усі космічні завдання. Дітям дуже сподобалась космічна подорож і надіємось що надалі вони будуть вивчати космічний простір, а можливо хтось захоче стати космонавтом.

Лише в сильному, здоровому тілі дух зберігає рівновагу. В ЗДО 7 "Оленка" м. Нетішина відбулося засідання Школи здорової дитини на тему: "Здоров'я - джерело життя". Товстюк Т. М., інструктор з фізкультури, за допомогою цікавих ігор та вправ розкрила поняття " здоров'я", фактори, що впливають нього, акцентувала увагу на значенні здоров'я у житті кожної людини та важливість бережливого ставлення до свого життя. Позитивна атмосфера, яка панувала на засіданні поліпшила емоційний стан педагогів.

Булінг у дитячому садку - міф чи реальність? Що таке - булінг? Які є види булінгу? Хто провокує і як міняється поведінка дитини, яка є жертвою булінгу? У тематичному Колі ми з педагогами спробували зрозуміти та відчути на собі почуття жертви булінгу та поведінку агресора. І найголовніше, разом знаходили шляхи допомоги постраждалій дитині. Також на практиці опрацювали реальні історії з життя дітей за зверненнями на Національну дитячу "гарячу лінію". Метою Кола було ознайомити педагогів з поняттям, формами та структурою булінгу; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Немає нічого кращого для мами, як бачити щасливі очі своєї дитини...".
На високому професійному рівні, пройшли весняні свята у ЗДО №7 "Оленка". Діти довго чекали та старанно готувалися до цього свята, адже кожного разу вони хочуть здивувати найрідніших людей своїми виступами, демонструючи свої таланти та вміння, подарувати посмішку та гарний настрій. Емоціям та радості учасників свят не було меж.

З метою ефективного впровадження у навчально-виховний процес технології кольоротерапії, в ЗДО 7" Оленка" з 25 по 29 березня 2019 року був проведений кольоровий тиждень. Сама природа подарувала цей ефективний і водночас простий метод оздоровлення. Правильно підібрані кольори гармонізують емоційний стан дитини, підвищують працездатність, позитивно впливають на здоров'я, сприяють психологічному комфорту, розвивають інтерес до свого внутрішнього світу та світу інших. Кожен день цього тижня був присвячений певному кольору і мав свою тематику. Одна з умов тижня - одяг або елемент відповідного кольору.

 

 

Сьогодні в ЗДО 7 відбулися спортивні розваги з використанням кольоротерапії. З дітьми молодшого дошкільного віку "Я краплинка, я вода", на якій діти пригадали про те, де живе Краплинка і як вона потрапляє на землю, чому потрібно берегти та цінувати воду, не забруднювати навколишнє середовище та грали в цікаві рухливі ігри. Діти середнього та старшого дошкільного віку відправилися у морську подорож на пошук скарбу із зупинками на кольорових островах. Діти грали в ігри-естафети, раділи спільному успішному результату та за свої старання отримали " золоті монети", хлопці старшої групи затанцювали танок піратів. Дякуємо інструктору з фізкультури за такі яскраві та корисні спортивні розваги!

         Сьогодні в ЗДО 7 відбулася святкова педагогічна рада й атестація педагогічних працівників "майстрів своєї справи", які крок за кроком йшли до цієї головної події. Наші чарівні, красиві, творчі, щирі, яскраві педагоги підвищили свій професійний рівень та прийняли щирі привітання від керівництва та рідного колективу, які глибоко співпереживали та підтримували своїх колег під час атестаційного періоду. Нехай ніколи не згасає у серцях та душі наших педагогів палкий вогонь творчого натхнення, любові до своєї справи та дітей, нехай примножуються успіхи та удачі, щоденно окрилює людське шанування і щира вдячність.

               20.03.2019 року у такий гарний, весняний міжнародний день щастя в Днз  №7 "Оленка" пройшло засідання школи особистісного зростання для педагогів у формі семінар-практикуму на тему "Використання ігор у навчально-виховному процесі ДНЗ ". 
         Метою семінару було активізувати знання педагогів з питань організації ігрової діяльності; підвищувати психолого-педагогічну компетентність педагогів шляхом групової взаємодії; формувати творчі підходи до дитячої гри.
             На засіданні школи ми розв'язували педагогічні ситуації, пригадали види ігор та складові ігрового середовища, розігрували казки, складали "кольорові" казки. Дякую адміністрації та педагогам за гарну співпрацю

25 лютого 2019 року в ДНЗ №7, на черговому засіданні педагогічної ради, професійно, чітко та лаконічно звітували педагоги, що атестуються в 2018-2019 н. р., професіонали своєї справи. Бажаю всім успішного завершення атестації.

     20.02.2019 р. ЗДО №7 гостинно приймав учасників міського методичного об'єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку. На порядку денному було питання «Психолого-педагогічне проектування взаємодії педагога з дітьми дошкільного віку». Під час засідання: Самчук Л. А. надала інформаційну довідку, теоретичне питання розкрила Погонець Н. П., Самчук Т. Б. провела майстер-клас «Створення «древа цілей», а також був відеоперегляд та аналіз інтегрованого заняття з дітьми молодшого дошкільного віку "Сторінками казок", яке провела Демянчук Т. О.

13 лютого в дошкільному навчальному закладі №7 «Оленка» відбулося чергове засідання педагогічної ради «Наступність у роботі дошкільного навчального закладу та школи», яка пройшла у формі методичного мосту. Під час якого:
- Пилипюк Н. І., завідувач, познайомила присутніх з Інструктивно-методичними рекомендаціями щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти;
- педагоги пригадали освітні лінії та компетенції дошкільників за Базовим компонентом дошкільної освіти (Погонець Н. П., вихователь-методист); 
- Войцеховська С. Л., вчитель початкових класів НВК, познайомила педагогів з основними завданнями Державного стандарту початкової освіти;
- Рибіцька С. П., вчитель-логопед розповіла про усунення мовленнєвих вад, як запоруку успішного навчання в школі;
- Карп’юк Т. М., практичний психолог, розповіла про психологічну готовність дітей до навчання в школі; 
- Кордан Т. Л., Гаврилюк Т. С., вихователі групи старшого дошкільного віку №10, провели з педагогами ранкове та вечірнє кола;
- Демченко Ю. В., музичний керівник, в ролі ді-джея провела руханку «Якщо ти щасливий, роби так».
Дякую всім за активну участь.

     23 січня в закладі дошкільної освіти №7 «Оленка» продуктивно, цікаво та пізнавально пройшло засідання семінару-практикуму «Педагогічна майстерність вихователя в роботі із старшими дошкільниками». Під час якого свою педагогічну майстерністю в роботі із дітьми старшого дошкільного віку продемонструвала Кордан Т. Л. Педагоги мали можливість переглянути інтегроване заняття в групі старшого дошкільного віку №10, яка працює за програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», а також прийняли участь у дискусії «Освітня програма «Впевнений старт» - сучасний формат організації життєвого простору дитини». Дякую всім за співпрацю!

     16 січня в закладі дошкільної освіти №7 «Оленка» відбулося чергове засідання Школи ІКТ. Під час якого педагоги познайомилися з програмою Power Point, вчилися створювати презентацію з додаванням малюнків, картинок, тексту та інших об'єктів і ефектів. На занятті панувала ділова і творча атмосфера.

      Напередодні новорічних та Різдвяних свят діти виготовили вітальні листівки, а працівники та батьки ДНЗ приготували подарунки для мешканців чоловічого інтернату в Мирогощі та воїнів АТО.

   Цікаво, весело, в русі проводить заняття гуртка "Вивчаємо англійську" з дітьми старшого дошкільного віку Л. М. Радиця. Свої перші досягнення та знання діти успішно продемонстрували для батьків.

 

Коли зимонька надходить, земля примерзає,
До діточок іде в гості свято Миколая.
А щоб нас не обминув, в гості завітав, діти молодшого дошкільного віку під час розваги Ангелу розповіли про свої добрі справи. А діти середнього та старшого дошкільного віку, під час квест-гри засвітили зорі, які осяяли шлях св. Миколая. В залі лунала музика, сміх та слова привітання.

   

18 грудня цікаву подорож до зимового лісу здійснили діти молодшого дошкільного віку групи №5 під час інтегрованого заняття «Подорож з сніжною кулею». Молодий, перспективний педагог, Гаврилюк І. В., вміло організувала дитячий колектив, використала багато цікавих методів та прийомів, дидактичного та роздаткового матеріалу. Всі присутні оцінили професіоналізм педагога.

    Андріївські вечорниці. Під такою назвою пройшло родинне свято в закладі дошкільної освіти №7 «Оленка». Яке підготувала Демченко Ю. В., музичний керівник з дітьми і батьками групи середнього дошкільного віку №7. Матвєєва Т. М. та Сімчук Н. В., господині, запросили всіх присутніх пригадати українські народні традиції: діти пісні співали, в народні ігри грали, танцювали, на музичних інструментах грали та калиту кусали. А батьки вареники ліпили, з ними танцювали, присутніх звеселяли.

     12 грудня в ДНЗ №7 весело, цікаво, спортивно пройшло засідання Школи здорової дитини «Здоровий спосіб життя – це система поведінки людей». Під час якого Товстюк Т. М., інструктор з фізкультури, провела з педагогами конференцію «Здоровий спосіб життя» та майстер-клас «Ідеї В. О. Сухомлинського щодо культури здоров’я». Педагоги стали активними учасниками ігрових вправ, подорожуючи країною здоров’я на велосипеді.

       

 

 

 

 

   Високий професіоналізм, великий творчий потенціал, вміння та бажання працювати з дітьми дошкільного віку, любов до своє справи продемонструвала Демченко Ю. В., музичний керівник закладу дошкільної освіти №7 з дітьми середнього дошкільного віку групи №12, під час колективного перегляду музичного заняття з використанням елементів методики К. Орфа «Розвиток творчої уяви дітей за допомогою казки». Вдало підібраний сюжет заняття, музичний репертуар, методи і прийоми спонукали дітей демонструвати свої знання, вміння і навички. Вони з великим задоволенням подорожували з Колобком, імітуючи рухи тварин, яких зустрічали, вчилися з усіма товаришувати (комунікативна гра «Я - хороший»), тренувалися повільно випускати повітря з використанням чашечки-піддувашечки, розвивали мімічну та інтонаційну виразність, передаючи емоції, про які йдеться у віршованому тексті, а також створили справжню шумову казку «Прогулянка Ведмедика», використовуючи дитячі інструменти та папір. Педагоги були зачаровані «Колисковою», у виконанні дошкільників. Всі присутні дали високу оцінку заняття і отримали багато позитивних емоцій. 

1 грудня працівники і батьки ЗДО №7 стали учасниками благодійного «Ярмарку доброти», щоб допомогти особливим дітям придбати необхідне обладнання. Було зібрано 2977 грн. Дякуємо всім учасникам за щире бажання допомагати та бути небайдужими.

    29 листопада в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) №7 «Оленка» відбулися загальні батьківські збори. На яких в цікавій та доступній формі обговорили питання наступності на кожному етапі дошкільного дитинства, а також на стику дошкільної та початкової освітніх ланок. До уваги присутніх були представлені відеоролики: "ДНЗ №7 "Оленка" впевнено крокує до нової української школи", "Усунення мовленнєвих вад - запорука успішного навчання у школі", "Корекційно-розвивальна робота з дітьми у підготовці до навчання у школі". Батьки стали активними учасниками ігрових вправ, які запропонували педагоги «Весела абетка», «Цікаві завдання за коректурними таблицями», а також познайомилися з технікою заучування віршів за допомогою мнемо таблиць.

     28 листопада відбулося спортивне свято «Перші кроки» в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №7 «Оленка». В змаганнях взяли участь діти старшого дошкільного віку групи №8 «Козаки» і групи №10 «Богатирі». Команди підготували емблеми і девіз, вболівальники – кричалки. Юні спортсмени змагалися в спритності, влучності, організованості і показали гарний результат під час естафет: «Хто швидше», «Пролізь в обруч», «Жабки», «Неслухняні м'ячики», «Не промахнись», «Ось які ми сильні». Вболівальники принесли по одному балу для своїх команд, в естафеті «Не замочи ніг». В запеклій боротьбі, з розривом лише в два бали, перемогла команда «Козаки», група №8. Але всі учасники отримали кубки, медалі, а також масу задоволень, хороший настрій і бажання змагатися та перемагати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 12. 11. 2018 р. по 16.11. 2018 р. в закладі проходив тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
В рамках тижня з дітками дошкільного віку та працівниками закладу було проведено ряд заходів спрямованих на розширення та закріплення знань про правила безпечної поведінки дітей на дорозі, в природі, в побуті, з незнайомими людьми та правил пожежної безпеки.

          З 12. 11. 2018 р. по 16. 11. 2018 р.  у закладі проходив конкурс поробок з різних видів пластику своїми руками «Дивосвіт пластику».В конкурсі взяли участь 57 родин, які представили на конкурс 61 роботу. Учасники виготовили багато цікавих поробок з різних видів пластику: пластикові пляшки різних розмірів, одноразові виделки, ложки, стаканчики та інше.

        Узагальнюючи всі критерії оцінювання  журі встановило наступні результати:

         І місце (48 балів) –  «Цікавий космос»,  колективна робота групи №11 (1-й клас);  «Замок принцеси», родина Жуковської Єви, гр. №5; «Мудра сова», родина Вітер Мар’яна, гр. №2;

         ІІ місце(46 балів)  – «Віяло», родина Бабенко Віри, гр. №4; «Віяло», родина Міркевича Андрія, гр. №9; «Пінгвін», родина Степанюка Вадима, гр. №5; «Шкатулка», родина Смолій Максима, гр. №1;

         ІІІ місце (44 бали) –  «Малятко-лосенятко», родина Петренка Єгора, гр. №3  «Свинка», родина Махачика Івана, гр. №1; «Веселий слоник», родина Слободян Софії, гр. №6; «Підсвічник», родина Самолюка Назара, гр. №6;

         Приз глядацьких симпатій отримали: «Сніговик», родина Пожаруна Максима, гр. №8; «Казковий вулик», родина Кобрин Сабріни, гр. №7;

З 29 жовтня по 2 листопада в закладі дошкільної освіти пройшов тиждень "Кольоротерапії"

Хоч осінь називають "сумовитою порою", проте, хто як не діти найбільше радіють яскравому різнокольоровому листю, опалому з дерев і дощику, після якого можна вдосталь настрибатися по калюжках. Тому осінні свята в садочку - це справжнє море веселощів і безмежного щастя.

Як то кажуть у народі: «Діло майстра величає». Першим твором справжнього майстра, Володимира Радиці, став Казковий будинок, який з’явився на одному з прогулянкових майданчиків закладу дошкільної освіти №7 «Оленка». Щиро вдячні за цікаву ідею, турботу про дітей, можливість проведення цікавих для них прогулянок, допомогу у зміцненні матеріальної бази та розвитку ЗДО майстру та команді батьків наших вихованців.

17 жовтня  на засіданні Школи здорової дитини «Бути здоровим – престижно, модно, корисно» педагоги пригадали засоби фізичного виховання, прислів'я про здоров'я,. познайомилися з традиціями фізичного виховання в Україні, поділилися досвідом роботи щодо зміцнення здоров'я дітей, а також мали можливість пограти ігри і отримати позитивні емоції.

10 жовтня 2018 р. відбулося перше засідання Школи ІКТ для педагогів в ДНЗ №7 "Оленка". Педагоги познайомилися з особливостями та ефективністю використання комп'ютера в ДНЗ, а також вправлялися в роботі з текстовим документом.

27 вересня урочисто, цікаво та креативно святкували Всеукраїнський день Дошкілля

26 вересня відбулося перше засідання семінару-практикуму "психолого-педагогічне проектування взаємодії педагога з дітьми дошкільного віку" під час, якого педагоги: Болмат М. В., Самчук Т. С., Матвєєва Т. М. поділилися досвідом ро